Kamerové systémy

Ať už pro použití ve firmě pro trvalý dozor např. na parkovišti, podzemních garážích, v recepci, vstupní hale nebo ve skladových prostorách Vám navrhneme a zrealizujeme kamerový systém bez nutnosti vedení kabeláže (bezdrátově). V jakýchkoli podmínkách i v případě zvýšených nároků jak z pohledu kvality snímaného obrazu, provozu za zhoršených světelných podmínek, tak i požadavků na následné zpracování videosignálu a způsobu oznámení pohybu v zájmových zónách.

Kamerové systémy umožňují nejen vlastní záznam videa a případné vyvolání poplachu při pohybu ve sledovaném prostoru, ale i dálkový dohled odkudkoli pomocí připojení přes internet z kteréhokoliv místa na světě. Další možností je i trvalé zobrazení sledovaných prostor na Vašich www stránkách, většinou používané pro prezentační, dohledové nebo reklamní účely.

U nás nekupujete krabici, ale řešení. Součástí je řešení je možnost automatického ukládání snímků z kamer na webový server www.webcamlive.cz. Samozřejmostí je možnost doplnění každé kamery o čidla, která měří teplotu, tlak a další veličiny s prezentací a ukládáním hodnot do databází s možností jejich dalšího zpracování.


Novinka: Nově zařazujeme do naší nabídky kancelářské stroje a profesionální zařízení pro zpracování dokumentů a korespondence. Bližší info naleznete zde.

Poznámka: ceny uvedené v e-shopu jsou platné pouze při platbě v hotovosti. Pokud není smluvně stanoveno jinak.

acer banner              

Q-COOP spol s r.o. © 2006 Vytvořil Radek Ohanka