Reference

Rádi bychom na tomto místě zveřejnili naše významné zákazníky. Protože však významným zákazníkem rozumíme každého z našich spokojených zákazníků, pro které bylo námi dodané vzdělávací nebo technické řešení přínosem a který se k nám neustále vrací, přikládáme pouze náhodný výběr klientů, kteří nám mohou poskytnout reference.


Základní škola Holešov, Družby 329, okres Kroměříž
Realizovali jsme zabezpečení chodeb školy s monitoringem na serveru. Záznam z kamer probíhá 24 hodin denně. Přístup k záznamu z kamer je možný odkudkoliv z internetu včetně možnosti náhledu z kteréhokoliv učitelského PC. V rámci realizace kamerového systému byla rozšířena i stávající LAN infrastruktura pro připojení dalších učitelských PC v již realizované počítačové síti.

Ski-areál Troják, www.trojak.cz
Vybudování kompletní počítačové infrastruktury, lyžařského informačního systému, připojení k internetu, hot-spot pro zákazníky. Instalace kamerového systému na všech sjezdovkách, včetně plnohodnotné rozšiřitelné bezdrátové datové infrastruktury fungující i při teplotách –25 °C. Možnost přidávat další kamery bez nutnosti úpravy infrastruktury. On-line video přes www stránky přímým přístupem do kamery na jeden klik myší. Výstup fotek a teplot na www.sitour.cz. Spuštěn systém detekce pohybu v obraze pro odhalení nežádoucího pohybu po lyžařských svazích (lesní traktory, motorkáři). Přístup z mobilního telefonu. Záznam z kamer 24 hodin denně.

IPT Energo, s. r. o., Měrovice nad Hanou, www.energoipt.cz
Zabezpečení hal a venkovních prostor výrobního kovozávodu kamerovým systémem. Včetně automatických kamer, které při snížené viditelnosti automaticky přepnou na infračervené snímání. Propojení objektů optickými kabely, zajištění všech aktivních a pasivních prvků pro prašné prostředí ve velmi náročných podmínkách kovo-výrobního závodu. Přístup z mobilního telefonu. Záznam z kamer 24 hodin denně. Součástí realizace bylo vybudování rozsáhlé LAN sítě kombinovaně z optických a metalických rozvodů.

LÉKÁRNY Slovan, Velké náměstí a U Hada, Kroměříž
Zabezpečení prodejních „tár“ lékáren kamerovým dohledem. Napojení na stávající LAN, záznam z kamery mimo provozovnu 24 hodin denně. Archivace snímků z kamer v daném intervalu na webu. Správa IT infrastruktury.

Veřejné koupaliště HULÍN
Kamera monitorující pohyb u hlavního bazénu. Kompletní dodávka včetně bezdrátového spoje pro připojení bazénu na datovou přípojku na městském úřadě. Měření teploty s pravidelným ukládáním snímku na web. Přebírání teploty a snímku pro web koupaliště. Infrastruktura nachystaná pro připojení dalších dvou kamer bez nutnosti složitějšího rozšíření. Výstupy z těchto a dalších kamer najdete na serveru www.webcamlive.cz.


Novinka: Nově zařazujeme do naší nabídky kancelářské stroje a profesionální zařízení pro zpracování dokumentů a korespondence. Bližší info naleznete zde.

Poznámka: ceny uvedené v e-shopu jsou platné pouze při platbě v hotovosti. Pokud není smluvně stanoveno jinak.

acer banner              

Q-COOP spol s r.o. © 2006 Vytvořil Radek Ohanka